Ayaner Bilişim Teknolojileri ve Yönetim Danışmanlığı olarak bilgi ve tecrübemizi BULUT TEKNOLOJİLERİ üzerinde yoğunlaştırarak çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Web tabanlı teknolojilerin avantajlarından yararlanarak heryerden ulaşılabilir, geliştirilebilir, ölçülebilir ve güvenli sistemler oluşturuyor , yazılım geliştirme ile ilgili çalışmalarımızı, kurumlara iş yönetimi süreçlerini oluşturma ve geliştirme konularında da destek vererek sürdürüyoruz .

Ayrıca ürettiğimiz iş süreçleri yazılımlarını, teknolojik donanım ürünlerini, verdiğimiz danışmanlık ve teknolojik altyapı kurulum hizmetlerini, objektif fiyat politikamız çerçevesinde PAZARBULUTU markası ile oluşturduğumuz E-Ticaret sistemi vasıtası ile daha geniş kitlelere daha kolay ulaşılabilir şekilde ulaştırmaya karar verdik.

Bu hedefimize istinaden tasarımda ve kullanımda yenilikçi, özellikle yazılım ürünlerimizde ihtiyaca göre mümkün olduğunca özelleştirilebilir ve bu özelleştirmelere göre ayrıntılı olarak fiyatlandırma yapılabilen bir sistemi yapılandırmaya özen gösterdik.

AYANER EMLAK PROGRAMI ÖZELLİKLERİNİ İNCELEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ