Ayaner Emlak : Web Tabanlı Gayrımenkul Yönetim Sistemi

Gayrimenkul Danışmanlığı faaliyetlerini yürüten kuruluşların gayrimenkul portföyleri ile müşterilerini birbirleri ile ilişkili olarak takip edebilecekleri tamamen web tabanlı rafine bir sistemdir.

 

 

%100 Web Tabanlı Sistem

Sistem tamamen “Web Tabanlı” olarak yapılandırılmıştır.Ekstra Server(Sunucu) maliyetlerine katlanmanıza gerek yoktur.
Sistem her yerden ulaşılabilir ve yönetilebilme imkanına sahiptir.

Mobil Cihaz Uyumlu Yapı

Sistem her türlü mobil cihazla yüksek oranda uyumlu çalışmaktadır . IPAD , Iphone ve Android işletim sistemli cihazlarınızla sistemi heryerden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sisteme Entegre Web Sayfası

Sistemde kayıt altına alınan gayrimenkul ilanları istendiği takdirde sisteme entegre web sitesinde yayınlayabilirsiniz.
Web sitesinde Hakkımızda , Ekibimiz , İletişim gibi bölümlerin yanı sıra entegre BLOG kullanılabilir.

Müşteri Takip Sistemi / CRM

Sistemde firmanın temas ettiği her kişi ; müşteri ( satıcı , kiracı ) ya da potansiyel müşteri ( kiralıklarla ilgilenen , satılıklarla ilgilenen vb. )
olarak kayıt altına alınabilir . İlgilendikleri gayrimenkullerle ilişkilendirilebilir ve müşteriler ayrıntılı şekilde CRM mantığında yönetilebilir .

Dahili Döküman Yönetim Sistemi

Sistem dahilinde yapılandırılmış olan Döküman Yönetim Sistemi ile kurum bünyesinde kullanılan bütün dökümanlar tasnifli şekilde dijital olarak muhafaza edilebilir .

Ödeme Takip Sistemi

Portföy dahiline yer alan gayrimenkullere ait bazı gelirlerin ( Kira vb.) düzenli olarak takibi için tahakkuklandırılan gelir kalemlerine ait tahsilatların sistemde takibi sağlanabilir.

Çalışma Listeleri İle Personel İş Takibi

Kullanıcıların gayrimenkul ile ilgili işlemleri yaparlarken zorunlu olarak takibi gerçekleştirilmesi gereken işler yönetici tarafından belirlenebilir ve takibi yapılabilir.

Otomatik Sözleşme/Kontrat

Sözleşmeler kayıtlı portföy ve müşteri bilgileri çerçevesinde sistem tarafından otomatik oluşturulur . Kolayca çıktı alınabilir ya da bilgisayara kaydedilebilir.

Google Maps Entegrasyonu

Sistemde girişleri yapılan gayrimenkuller için oluşuturlan adres içeriğine göre Google Harita’da otomatik konum oluşturulur. Bu konum isteğe göre “Entegre Web Sayfası“nda yayınlanabilir.

İstenen Alan Adında Yayın Seçeneği

Gayimenkul Yönetim Sistemi ve Entegre Web Sayfası istendiği takdirde herhangi bir alan adında hizmete sunulabilir. Örneğin firmanıza ait bir alan adı varsa bu alan adında sistem yayına verilebilir.

 

Esnek Sistem Tanımları

Sistemde yer alan içeriğin tanım başlıkları AYARLAR bölümünden kolayca değiştirilebilir . Dolayısı ile kulanıcılar tanım başlıklarını ( İç özellikler , dış özellikler , konum özellikleri vb. ) kendileri değiştirebililer .

 

PANELDEN YÖNETİLEN WEB SİTESİNİ İNCELEMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ...

SİSTEMİ DEMO OLARAK KULLANMAK İSTER MİSİNİZ ? TALEBİNİZ İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ ...